Data premiery:
Wydanie:
Typ gry:
Platforma:

Movie Games, warszawski producent i wydawca gier jest coraz bliżej wprowadzenia na NewConnect wchodzącej w skład Rodziny MG spółki True Games, skupiającej wokół siebie projekty o tematyce ulicznej. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki K&K Herbal, dystrybutora suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków z NewConnect, zadecydowało o zmianie nazwy na “True Games Syndicate S.A.” zmianie profilu działalności oraz siedziby. NWZA Spółki powołało również nowych Członków Rady Nadzorczej Spółki. Do Rady Nadzorczej weszli Wojciech „Sokół” Sosnowski, Mateusz Wcześniak, Wojciech Iwaniuk, Maciej Nowak, Marcin Kraszewski.

Spółka aktualnie jest w trakcie wygaszania swojej dotychczasowej działalności oraz jest poddawana badaniu stanu prawnego i finansowemu w związku z trwającym połączeniem z należącą do Rodziny Movie Games spółką True Games, tworzącą gry o tematyce ulicznej.

Zmiana nazwy Spółki to bardzo ważny krok na drodze do połączenia K&K Herbal ze spółką True Games. Teraz już jako True Games Syndicate spółka będzie kontynuowała badanie stan prawnego oraz finansowego w celu finalizacji połączenia ze spółką True Games. Połączenie z producentem gier ulicznych oraz przejęcie działalności pozwoli Spółce otrzymać nowe życie, co powinno być bardzo korzystne dla dotychczasowych akcjonariuszy K&K Herbal. Ze zmianą nazwy oraz profilu działalności wiąże się powołanie nowych Członków Rady Nadzorczej, w skład której weszły osoby blisko współpracujące z True Games oraz całą rodziną Movie Games. Dzięki temu Spółka bardzo sprawnie wejdzie w nowy obszar działalności i stanie się swoistym hubem grupujacym najciekawsze projekty gier o tematyce z pogranicza prawa zarówno z Grupy Movie jak i z całego regionu  – informuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games. 

“Sokół” jest aktywny na polskiej scenie hip-hopowej od 1996 roku. Był członkiem takich legendarnych ekip jak Zip Skład, WWO oraz TPWC. Znany jest również z działalności biznesowej, na rynku muzycznym i odzieżowym. W 2000 roku założył wytwórnię muzyczną Prosto Label, specjalizującą się w promowaniu wykonawców hip-hopowych, a trzy lata później stał się dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Prosto Wear, dzięki czemu jest nie tylko muzykiem, ale także przedsiębiorcą.

Wojciech Iwaniuk jest Prezesem agencji relacji inwestorskich InnerValue oraz Członkiem Zarządu notowanej na Rynku Głównym GPW Grupy INC. Jest specjalistą w tworzeniu strategii komunikacyjnych oraz doradztwie strategicznym. Podczas kariery zawodowej współpracował z kilkudziesięcioma spółkami z warszawskiej Giełdy.

Maciej Nowak to inwestor giełdowy oraz manager od 2007 roku związany z branżą finansową i inwestycyjną posiadający doświadczenie w budowaniu wartości, zarządzaniu oraz rozwoju spółek, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Zasiadał w Zarządach oraz Radach Nadzorczych kilkunastu spółek. Obecnie jest Prezesem Road Studio, Członkiem Zarządu Brave Lamb Studio oraz Doradcą Zarządu Movie Games. Jest on również największym akcjonariuszem K&K Herbal.

Marcin Kraszewski to specjalista związany z rynkiem kapitałowym i marketingiem. W branży komunikacyjnej współtworzył szereg strategii marketingowej dla międzynarodowych marek. Jego klientami byli m.in. Diageo, Pernord Ricard, Phillips oraz Phillip Morris. Obecnie związany z Domem Maklerskim INC, jako Członek Zespołu Sprzedaży. Ukończył również szereg szkoleń z zakresu finansów i rachunkowości. Aktywnie inwestuje na GPW od 2004 roku. 

Mateusz Wcześniak jest przedsiębiorcą od 4 lat pełniącym funkcję Prezesa Zarządu notowanej na NewConnect Spółki Movie Games. Jego studio ma na koncie udane premiery takich gier jak The Beast Inside, Lust for Darkness, oraz Drug Dealer Simulator, a w 2021 roku ukaże się długo oczekiwane Lust From Beyond. Jest również partnerem w Kancelarii WW Legal oraz Członkiem Rady Nadzorczej Grupy INC. Jego działalność biznesowa została dostrzeżona przez redakcję renomowanego miesięcznika Forbes, która umieściła go na liście „30 przed 30”. 

Dodatkowych informacji udziela:

Krzysztof Mazur
InnerValue Investor Relations
k.mazur@innervalue.pl
+48 530 637 972