Data premiery:
To be announced
Wydanie:
Steam
Typ gry:
Symulacje
Platforma:
PC
Steam Wishlist

W grze masz do dyspozycji podstawową encyklopedię zdrowia gdzie będziesz mógł poznać symptomy różnych chorób. A na podstawie krótkiego badania, wywiadu lekarskiego i odpowiedzi pacjentów, będziesz je następnie diagnozował. Pamiętaj też, że ludzie w tak stresujących sytuacjach często nie mówią całej prawdy, a czasem wręcz specjalnie się z nią mijają.Gdy sam wywiad lekarski nie wystarczy do trafnej diagnozy,trzeba przeprowadzać dodatkowe badania. Do dyspozycji będziesz miał w pełni wyposażone laboratorium, USG, EKG, RTG, CT, MRI i wiele innych.

Musisz być bardzo uważny, by wychwycić wszystkich pacjentów zakażonych nowym wirusem i móc jak najszybciej ich odizolować. A gdy wirus zaatakuje z całą mocą, praktyka nabyta w spokojniejszych czasach okaże się bezcenna.

W trakcie pandemii zasoby lekarstw, środków ochrony osobistej czy miejsc w szpitalu bardzo szybko ulegną wyczerpaniu. Kontroluj ich ilość, zamawiaj dodatkowe zapasy sprzętu i leków. Możesz do pomocy wezwać wojsko – postawią namioty pod szpitalem i pomogą w ratowaniu pacjentów. Pamiętaj jednak, że to wojskowi: “Szeregowy, nie leńcie się czekając na karetkę tylko róbcie pompki”.

Dyżur już nie trwa 8 godzin – teraz pracujesz cały czas. Pamiętaj koniecznie, by znaleźć chwilę na sen i coś zjeść. I najważniejsze: musisz zachować ostrożność, by samemu się nie zarazić.
W końcu tak wiele zależy właśnie od ciebie!

Galeria