Najnowsza produkcja Movie Games – Plane Mechanic Simulator cieszy się ogromną popularnością i zbiera pozytywne opinie graczy i recenzentów. W niespełna tydzień od mającej miejsce 13 stycznia premiery gry, tytuł wciąż utrzymuje się w TOP zestawieniach sprzedaży Steam, zachowując bardzo wysokie oceny użytkowników i sukcesywnie zwiększając wolumen sprzedaży. Wielki sukces sprzedażowy spowodował, że wydawca już planuje kolejną część gry.

 

Plane Mechanic Simulator to gra, która pozwala użytkownikowi na wcielenie się w rolę mechanika dbającego o maszyny lotników podczas Bitwy o Anglię. Produkcja oferuje rozrywkę na długie godziny podczas, których gracz może naprawiać i  ulepszać trzy precyzyjnie odtworzone samoloty z tamtych czasów, posiadające wspólnie ponad 800 interaktywnych elementów, a także uczestniczyć w trybie kampanii, opartym na konkretnych zadaniach i misjach do wykonania.

 

Tuż po premierze, gra znalazła się na 5 miejscu tzw. Global Top Sellers platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym wysoką średnią ocen na poziomie 78%. Chociaż od debiutu rynkowego gry minął niecały tydzień, Plane Mechanic Simulator zyskał już rzeszę wiernych fanów, liczne pozytywne recenzje w mediach, a przede wszystkim odnotował imponujące wyniki sprzedaży – obecnie Spółka poinformowała o dystrybucji ponad 40 tysięcy kopii gry.

 

– W obliczu tak pozytywnego odbioru gry przez społeczność graczy, a w konsekwencji jej olbrzymiego sprzedażowego sukcesu, już teraz planujemy wprowadzenie do gry dodatkowego contentu, poszerzenie jej funkcjonalności, a także produkcję kontynuacji tytułu – mówi Jakub Trzebiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Movie Games. – Dodatkowo rozpoczęliśmy proces przeniesienia gry na PlayStation 4, Xbox 1  Nintendo Switch oraz na urządzenia mobilne.

 

Plane Mechanic Simulator dostępny jest aktualnie na platformie Steam w formule Wczesnego Dostępu tzw. Early Access. Porty na kolejne konsole realizowane będą sukcesywnie, wraz z postępem prac nad wersją komputerową gry.

 

Spółka jest przekonana, iż Plane Mechanic Simulator będzie kolejnym, ważnym, powtarzalnym tytułem, z gatunku ‘symulator’, a kolejna wersja gry już została wpisana w cykle produkcyjne na kolejne lata.

 

Link do gry na platformie STEAM:

https://store.steampowered.com/app/803980/Plane_Mechanic_Simulator/

By |2019-02-20T14:27:38+00:0020 lutego|