Najnowsza produkcja od Movie Games – Plane Mechanic Simulator miała premierę 13 lutego. Już w następnej dobie po premierze Spółka zanotowała całkowity zwrot kosztów produkcji, która, tym samym, podążyła w ślady poprzednich premier – Treasure Hunter Simulator i Lust for Darkness. Gra została przyjęta entuzjastycznie przez społeczność graczy, utrzymując wysoki poziom ocen na platformie Steam – ponad 75%, i zbierając wiele pozytywnych recenzji od mediów na całym świecie. Gra zadebiutowała na niezwykle wysokim 5-tym, miejscu Globalnej Listy Bestsellerów STEAM. A 12 godzin po premierze wciąż utrzymuje się na jej pierwszej stronie.

 

Plane Mechanic Simulator to symulator mechanika samolotów angielskich sił powietrznej – Royal Air Force. Akcja gry ma miejsce w czasach Bitwy o Anglię. Zadaniem gracza jest naprawa i utrzymanie na najwyższym mechanicznym poziomie, legendarnych maszyn lotniczych: Supermarine Spitfire Mk.1, De Havilland Tiger Moth i De Havilland Mosquito. Samoloty odtworzone są z najwyższą precyzją, umożliwiając graczowi interakcję z ponad 800 elementami do naprawy i rozbiórki. Wcielając się w rolę członka ekipy naziemnej, mamy do dyspozycji tryb klasyczny i tryb misji, w którym zostajemy przypisani do jednego z pilotów, stając się tym samym współodpowiedzialnym za jego sukcesy i porażki.

W obliczu ogromnego zainteresowania rynku gatunkiem symulatorów, Plane Mechanic Simulator świetnie wpisał się w oczekiwania społeczności fanów. Wysoka jakość wykonania, precyzyjne odtworzenie prawdziwych samolotów, różnorodne mechaniki – wszystkie te czynniki sprawiły, że gracze zyskali rozrywkę na wiele godzin, a w konsekwencji docenili naszą produkcję,  co potwierdzają wysokie oceny na platformie Steam, przychylne komentarze klientów i pochwały ze strony youtuberów i mediów. – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes i współtwórca Movie Games.

 

Gra Plane Mechanic Simulator dostępna jest na platformie Steam w wersji Early Access (eng. Wczesnego Dostępu). Sugeruje to, iż produkcja będzie rozwijana i wzbogacana na przestrzeni czasu o nowe elementy, , odpowiadające potrzebom graczy. Przed grą więc jeszcze finalna premiera, w jej pełnym kształcie.

By |2019-02-17T23:21:16+00:0017 lutego|