Studio gier Movie Games i nadawca telewizyjny Discovery Adventures dynamicznie rozwijają współpracę przy pierwszej wspólnej produkcji, jaką jest symulator kierowcy amerykańskiego trucka na bezdrożach Alaski. Studio wypuściło właśnie najnowsze materiały z aktualnego etapu produkcji, a także uruchomiło stronę gry na platformie Steam.

– Dzięki współpracy z Discovery Adventures, doświadczonym w produkcji materiałów dokumentalnych nadawcą telewizyjnym, praca nad tytułem Alaskan Truck Simulator to świetna przygoda. Nowa gra komputerowa pozwoli miłośnikom gier  zgłębić tajniki życia w  niesprzyjających warunkach dalekiej północy oraz poznać prawdziwe historie jej bohaterów i świetnie oddać ich doświadczenia– mówi Mateusz Wcześniak, założyciel Movie Games.

Jak możemy dowiedzieć się z opisu na platformie Steam, Alaskan Truck Simulator pozwoli graczom poczuć trud pracy kierowcy na niebezpiecznych drogach Alaski. Oprócz tego gracz pozna smak walki z nieustannie zmieniającą się pogodą i zimnym klimatem, dbania o zapasy żywności, zastawiania pułapek na mniejsze zwierzęta oraz zyskiwania uznania wśród lokalnej społeczności. To wszystko w świetle zmagań z zaskakującymi, groźnymi wyzwaniami na drogach mroźnej Alaski.

Wśród wielu wyróżników gry, znajdziemy między innymi:

  • Dynamiczny system pogodowy z cyklem dzień / noc
  • Ogromne interaktywne środowisko do eksploracji
  • Żyjący ekosystem Alaski
  • Strategiczna gospodarka zasobami
  • System przetrwania (survival) obejmujący zarządzanie zapasami, polowania, walkę z zimnem

Premiera Alaskan Truck Simulator zapowiedziana jest na IV kwartał 2018. Gra dostępna będzie na platformie Steam.

Kliknij Tutaj i bejrzyj oficjalny trailer!

 

Dowiedz się więcej o Alaskan Truck Simulator na Steam!

 

By |2018-11-19T14:13:27+00:0028 września|